Early Bird Live

Early Bird Live

2.470 ден.
Шифра на производ: 02
Достапност: 96
Количина:

1.       Што добиваш со Super Early Bird Live билет?

Најповластена цена за учество на настанот.

За нас

Глобалниот Лидерски Самит е ваша инфузија на свежи идеи, активни концепти, принципи на лидерство и искрена инспирација - достапно лично или преку интернет.

Верувањето дека водството е важно е уште поизразено денес. Ова е причината зошто Глобалната Лидерска Мрежа ги фокусира напорите на одржување на нашиот најдобар настан на Глобалниот Лидерски Самит овој март!

Ние свикавме единствена група од 15+ говорници од светска класа кои ќе ги споделат своите различни перспективи, инспирирајќи и опремувајќи ве со практични вештини што можете да ги примените веднаш.

Контакт

  • +38975291882
  • contact@glsmacedonia.org
Глобален Лидерски Самит © 2022. UKION SHOPS
Early Bird Live 1.       Што добиваш со Super Early Bird Live билет? Најповластена цена за учество на настанот. .. Category: Product #: 02 Regular price: 2.470 ден. 2.470 Available from: Гигатт Медиа ДООЕЛ Скопје