Дигитална едиција на ГЛС 2021

Дигитална едиција на ГЛС 2021

2.990 ден.
Шифра на производ: 01
Достапност: 47
Количина:

Добијте траен пристап до содржините од Глобалниот Лидерски Самит 2020 (2021) година и гледајте ги видео презентациите со вашиот тим кога и да посакате.

За нас

Глобалниот Лидерски Самит е ваша инфузија на свежи идеи, активни концепти, принципи на лидерство и искрена инспирација - достапно лично или преку интернет.

Верувањето дека водството е важно е уште поизразено денес. Ова е причината зошто Глобалната Лидерска Мрежа ги фокусира напорите на одржување на нашиот најдобар настан на Глобалниот Лидерски Самит овој март!

Ние свикавме единствена група од 15+ говорници од светска класа кои ќе ги споделат своите различни перспективи, инспирирајќи и опремувајќи ве со практични вештини што можете да ги примените веднаш.

Контакт

  • +38970673444
  • contact@glsmacedonia.org
Глобален Лидерски Самит © 2021. UKION SHOPS
Дигитална едиција на ГЛС 2021 Добијте траен пристап до содржините од Глобалниот Лидерски Самит 2020 (2021) година и гледајте ги видео презентациите со вашиот тим кога и да посакате. .. Category: Product #: 01 Regular price: 2.990 ден. 2.990 Available from: Гигатт Медиа ДООЕЛ Скопје